Advertising
MINISTERUL MEDIULUI A EFECTUAT ÎN ULTIMII 3 ANI PLĂŢI DE PESTE 60 DE MILIOANE DE LEI CĂTRE REGIA NAŢIONALĂ A PĂDURILOR

MINISTERUL MEDIULUI A EFECTUAT ÎN ULTIMII 3 ANI PLĂŢI DE PESTE 60 DE MILIOANE DE LEI CĂTRE REGIA NAŢIONALĂ A PĂDURILOR
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 6 aug. 2025, 10:46
Ministrul de resort, Diana Buzoianu, a acuzat conducerea Romsilva că a acordat prime uriașe
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























