Advertising
Documentele care pun la îndoială credibilitatea și moralitatea lui Dan Vîlceanu - MAFIA oltenească, la putere: caracatița de la Gorj, ministru în Guvernul Cîțu

Documentele care pun la îndoială credibilitatea și moralitatea lui Dan Vîlceanu - MAFIA oltenească, la putere: caracatița de la Gorj, ministru în Guvernul Cîțu
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 31 aug. 2021, 20:26
Documente incendiare, care dovedesc implicarea lui Dan Vîlceanu, actualul ministru al Finanțelor, într-un dosar de evaziune fiscală
Citește și
- 21:21Petrișor Peiu (liderul senatorilor AUR): „Față de Rusia trebuie protestat ferm, de fiecare dată când drone rusești intră în spațiul nostru aerian”
- 16:54Marian Alecu critică dur clasa politică: „Ne-am săturat de incompetență și infatuare. Nu faceţi decât să vă feriţi de leadership şi implicare”
- 12:14Ilie Bolojan, reacție după a treia dronă căzută în România în trei zile: „Condamnăm ferm încălcarea spațiului aerian”
- 20:24Profesorul Adrian Mitroi critică legea salarizării: „Nu este construită pe baza performanțelor”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























